Armonea - Woonzorgcentrum Ter Meeuwen

Opinions about Armonea - Woonzorgcentrum Ter Meeuwen
Didn't receive the satisfaction questionnaire? Click on the button below to receive it.
The facility publishes its results in a totally transparent way, under the supervision of a trusted third party (WeDoxa) and in compliance with ISO 20 488 standards.
- Family caregivers
- Residents
- Employees
Overall score
Compliant with ISO 20488 requirements
Latest reviews (20)
Het personeel is vriendelijk en behulpzaam
Ik vind dat er een goede sfeer heerst in het wzc. Tussen het personeel onderling, maar ook tussen het personeel en de directie. Dat bleek laatst nog bij de viering van het 10-jarig bestaan.
beste, hartelijk dank voor het delen van uw positieve ervaring mochten er in de toekomst ongenoegens zijn dan horen zij deze graag vriendelijke groet, Daphne, directeur GAW en WZC Ter meeuwen
Modern en goede werknemers
Beste, Allereerst willen we u bedanken voor het feit dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring met onze residentie te delen. Uw mening is erg belangrijk voor ons. Bedankt voor de opmerking over onze diensten. Er zal verder bekeken worden hoe we onze dienstverlening kunnen verbeteren zodat we aan uw verwachting kunnen voldoen. Met vriendelijke groeten, De directie WZC Ter Meeuwen
We zijn blij dat we er terecht konden, maar de hygiëne laat soms te wensen over. Stomamateriaal, vuil weliswaar, dat al enkele keren op de kamer werd achter gelaten, vloer en meubilair dat niet wordt gekuist (papa smeert soms stoelgang uit wat zeker niet ok is, maar dit wil niet zeggen dat het niet weg geveegd dient te worden), ...
Alleen voor mensen met voldoende budget
Ruime kamer
Leegdragen van vuilzakken op het gelijkvloers mag regelmatig gebeuren. Questi geurhinder
Mijn broer had tijdens mijn vakantie ( ik kwam er dus even niet) oedeem gekregen aan voeten en benen. Dit werd niet doorgegeven aan de huisarts. Daarbij moet hij naar de eetzaal gaan ook al kan hij op sommige dagen niet wegens kortademigheid ( COPD en COVID gehad). Ik zou het fijn vinden als men daar rekening zou mee houden.
Veel te weinig personeel
De verzorgsters die hier werken ( gesloten afdeling) zijn heel goed en lief voor de bewoners. Ze moeten keihard werken want ze zijn maar met 2 verzorgsters voor 28 bewoners, wat veel te weinig is. Ze hebben veel te veel taken waardoor ze te weinig tijd hebben om aan elke taak te besteden. Dit is spijtig want Ter Meeuwen is een van de duurste rusthuizen van Limburg. De bewoners verdienen de beste zorgen.
Over het algemeen ben ik tevreden over het woonzorgcentrum. De kamers zijn in orde en proper. De ouderen worden verwend met lekker eten en drinken. De verzorgers zijn echt heel erg lief voor ons ma en doen hun uiterste best om alles gedraaid te krijgen. Jammer dat ze maar met twee op een hele afdeling staan, waardoor ze alleen moeten zorgen en er dus geen tijd meer over is om eens een babbeltje te slaan of een luisterend oor te bieden. Ik vind het ook jammer dat er weinig te doen is op ons ma haar afdeling. Als ik haar bezoek (gemiddeld twee tot drie keer per week) zit ze meestal voor zich uit te staren in de leefruimte. Het zou fijn zijn als er wat meer animatie zou zijn: Muziek uit de oude tijd, zodat ze wat mee kunnen zingen, een puzzelhoek, zodat ze eens kunnen puzzelen als ze zich vervelen, eens naar de tuin gaan met de ouderen om hun de bloemen en planten te laten verzorgen (er zijn plantenbakken, maar hier wordt weinig mee gedaan) of een moestuintje aanleggen, waar ze de plantjes kunnen verzorgen... Tenslotte betaalt ons ma een heel grote som geld per maand en dat kan dan op sommige vlakken toch beter besteed worden, denk ik dan...
Armonea is een mooie accomodatie. De verzorging is prima, net als het eten.
Er worden wat te weinig activiteiten georganiseerd.
Communicatie met dochter én tevens bewindvoerder kan beter
Soms is er een communicatie probleem met mijn broer. Maar zolang we blijven communiceren met elkaar komt dit goed. Ik weet dat hij onredelijk kan zijn, maar jullie mogen me altijd contacteren als het niet lukt. Mvg, Lieve
Mooi en verzorgd . Thuisgevoel
Overall score
Compliant with ISO 20488 requirements
Latest reviews (20)
Goede verzorging
Als ik iemand ken die het nodig heeft, zou ik het aanraden
Ik ben heel tevreden hier en zou het ook aanraden.
Het is hier tamelijk goed.
Het is hier goed, het is even gewoon worden, maar dat went wel
Hier is het allemaal goed.
Alles is goed hier, het kan niet beter.
Als je niet moet voor je gezondheid, dan blijf thuis
Iedereen is hier heel vriendelijk, op 1 iemand van het personeel na. Het kan ook niet met iedereen klikken natuurlijk. Al bij al is het hier heel goed!
Ik heb nog geen enkel probleem gehad met welke dienst dan ook. Ik heb 3 weken in het ziekenhuis gelegen en dan is het hier plots de hemel.
Ik ben hier heel tevreden.
Ik ben op een andere plaats geweest hier in de buurt en daar kreeg ik altijd hetzelfde eten. Hier krijg ik veel afwisseling en is het lekker.
Ik heb van geen kanten te klagen.
Overall score
Compliant with ISO 20488 requirements
Latest reviews (20)
Meer tijd kunnen spenderen als bewoners palliatief zijn.
door meer personeel zowel in de ochtend, en in de avonden
Betrokkenheid met het personeel
Een uurrooster voor 2 maand en een uurrooster die je begin van de maand ontvangt. (Nu krijg je de 15de je uren die je moet werken voor de maand erop en de rest is onbekend)
Meer tijd geven voor bewoners!
Practical information
- Address : Torenstraat 15 3670 Oudsbergen Belgique
- Main language : Français
- Spoken language(s) : Français, Anglais,
- Website : https://www.armonea.be/termeeuwen
Write to the facility Website of the facility
Opening hours
Day | Open / Close | Morning | Afternoon |
---|---|---|---|
Monday | 08:00-20:00 | - | |
Tuesday | 08:00-20:00 | - | |
Wednesday | 08:00-20:00 | - | |
Thursday | 08:00-20:00 | - | |
Friday | 08:00-20:00 | - | |
Saturday | 08:00-20:00 | - | |
Sunday | 08:00-20:00 | - |
Media partners
The information presented above can be made available to the partners of the residence
Their use is free of charge subject to the consent of the residence and the use of a webservice provided by WeDoxa to ensure the updating of the information.
Date of last update : 18/04/2025 14:46